Недавно опубликовано

Șofer expeditor

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Сынджера

Описание вакансии

Angajam Sofer-Expeditor!
Gen de activitate: distribuția produselor!
Grafic de lucru:

  • Luni – Vineri de la orele 8:30 -17:00

Cerinte:

  • Permis de conducere de cat. B, C
  • Stagiu de munca in calitate de sofer - >1 an
  • Punctual
  • Beneficiati de intreg pachetul social, cu angajare oficiala.
  • Un salariu motivant + bonusuri !

Telefon de contact: (+373) [показать номер]795 050-93
E-mail: tmzconstruct@mail.ru.
Adresa noastră:  Singera, str. 31 august 38.
Persoanele care doresc să devină parte a echipei KASTEEL  sunt invitate să ne trimita CV + Poza recenta la: info.kasteel@mail.ru  sau ne contactezi: Tel: +373 [показать номер]795-050-93/  068 680 032.

Отправить резюме

О компании

Kasteel, compania producătoare de țiglă metalică, tablă cutată, sistema de scurgere și accesorii pentru acoperișuri, are la bază comunicarea liberă și spiritul de echipă. Aici, angajații beneficiază de un mediu de lucru dinamic și prietenos, unde ideile sunt apreciate și promovarea internă este o prioritate.

Cu o experiență solidă de peste 10 ani în producție, comercializare și montaj de materiale de acoperiș de înaltă calitate în clădiri rezidențiale și industriale, ne străduim să oferim suport tehnic personalizat pentru fiecare client, având în vedere cerințele și bugetul acestuia, oferind consultanță în alegerea produselor potrivite.

Suntem în căutarea de Manageri/consultanți, agenți în vânzări, șoferi, operatori producere pentru a ne extinde echipa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Uzinelor 5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?