Недавно опубликовано

Office manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Cine suntem?

Ne-am început activitatea pe piața Republicii Moldova în anul 2008. Iar din anul 2008 și până în momentul actual am ajuns să fim una dintre cele mai mari companii care furnizează soluții software pe piața Republicii Moldova.
Datorită expansiunii afacerii în Moldova căutam: 1 coleg/colegă, în calitate de Office Manager.

Cerințe:

  • cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, e-mail, etc.);
  • excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;
  • abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
  • punctualitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
  • atitudine pozitiva si proactiva;
  • spirit de echipa;

Descrierea activității:

  • preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
  • preluarea corecta si completa a mesajelor/ solicitarilor clientilor
  • preluarea, gestionarea si inregistrarea corespondentei ( posta /curier, e-mail) si a documentelor interne sau externe;
  • redactarea diferitelor documente (oferte, contracte, prezentari, etc.)
  • mentinerea relatiei cu clientii/ colaboratorii companiei;
  • aprovizionarea cu consumabile pentru birouri si protocol, monitorizarea si verificarea diverselor produse necesare biroului;
  • asigurarea confidentialitatii si integritatii informatiilor in concordanta cu politica firmei;

Oferim:

  • oportunități pentru dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită;
  • program de lucru full time;
  • angajare după promovarea cu succes a perioadei de probă de până la 2 luni;
  • salariul mărimea căruia va fi stabilită în funcție de rezultatele interviului susținut.

Program: săptămîna de lucru de 5 zile, de la 9.00 pînă la 18.00 (cu pauza de masă de o oră).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la dresa electronică: info@edi.md

Отправить резюме

О компании

Компания Intelectsoft начала свою деятельность на рынке Республики Молдова в 2008 году. Intelectsoft — это команда профессионалов с многолетним стажем в разработке программного обеспечения для автоматизации процессов торговли, складского учета, электронного документооборота предприятий малого и крупного бизнеса. За последние годы коллектив нашей компании вырос и пополнился профессионалами в различных областях, что позволяет нам оказывать услуги нашим клиентам на новом качественном уровне.

Наша компания предлагает профессиональное программное обеспечение собственной разработки для автоматизации:

Небольших магазинов.
Супермаркетов.
Крупных торговых сетей.
Складов.
Ресторанов и сетей ресторанов.
Баров.
Кафе и столовых.
Медицинских центров.
Автозаправочных станций.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?