Опубликовано вчера

Manager pe vânzări B2B

Основная информация

Зарплата:
от 50 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Compania E-PRIME - specializată în proiectarea și instalarea la cheie a stațiilor solare, este în căutarea de

Manageri vânzări în Chișinău (B2B)

Responsabilități:

  • discuții zilnice cu clienții companiei și cu potențialii clienți;
  • calculul ofertei comerciale pentru clienți;
  • semnarea contractelor;

Cerinte:

  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Să fii sociabil, cu gândire analitică;
  • Voce plăcută și energică;
  • Experiență de lucru în MS Office, Word;
  • dorință de lucru și dezvoltare;
  • capacitatea de convingere și negociere;
  • experiență în vânzări minim 1 an.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • salariu + % cota din companie (profit);

Salariul este de la 12000 și poate ajunge până la 100000 MDL

  • instruiri gratuite, cărți și traininguri;
  • posibilitatea de a crește venitul rapid.

Grafic de munca:

  • Luni-Vineri de la 08.00 pînă la 17.00
  • Pauza de masa 12:00-13:00

Oficiu: Centru str. Mihai Eminescu 41/1

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus sau ați vrea să încercați, expediați CV-ul cu indicarea postului “Manager vânzări” la e-mail: hr@eprime.md Telefon : [показать номер]069332852 Илья

Отправить резюме

О компании

Компания E-PRIME занимает лидирующие позиции на рынке солнечной энергетике в Молдове! Устанавливаем солнечные станции для частых домов и бизнеса.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Mihai Eminescu 41/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?