Опубликовано вчера

Merceolog magazin specializat (s. Goianul Nou)

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 9 500 MDL
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Вадул-луй-Водэ, Кишинёв, Крикова, Криуляны, Магдачешты, Ставчены , Чореску

Описание вакансии

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Merceolog, în magazinul specializat, care va fi deschis în curînd pe teritoriul fabricii.

responsabilităţile tale:
  • întocmeşte, efectuează comenzi de mărfuri către furnizori pentru completarea stocurilor;
  • primeşte şi verifică marfa livrată de furnizori;
  • compară, sortează şi verifică marfa;
  • participă la descărcarea și încărcarea mărfii, la necesitate;
  • depozitează și eliberează bunurile/ mărfurile din depozit;
  • ordonează rafturile pe categorii de produse și pe tipuri de produse;
  • urmăreşte rafturile şi asigură încărcarea lor cu marfă în funcţie de vânzare;
  • urmăreşte şi verifică termenul de valabilitate a mărfurilor expuse în vânzare;
  • asigură adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
  • monitorizează şi coordonează aplicarea etichetelor în funcţie de preţul nou stabilit.
ce aşteptăm:
  • studii: superioare /medii speciale;
  • cunoştinţe în domeniul vânzărilor și a mercantizării mărfurilor;
  • cunoaşterea soft-ului Universal Accounting (avantaj);
  • cunoaşterea calculatorului, aparatelor de casă;
  • abilităţi de organizare, planificare şi negociere;
  • responsabilitate, onestitate.
ce îți oferim:
  • carieră în una dintre cele mai mare companii producătoare din țară;
  • salariu fix si variabil atractiv;
  • echipă prietenoasă;
  • mediu de lucru dinamic.
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la [показать номер]060 300 433 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.
                                                      Te așteptăm în echipa Rogob!
Ключевые навыки
Introducerea datelor Managementul conflictelor Abilitatea de a soluționa eficient problemele Adaptabilitate Abilități de comunicare Motivație

Преимущества

Бонусы и премии

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

О компании

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ставчены , Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?