Недавно опубликовано

Agent Ticketing (10 000 mdl +% )

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Dacă ești o persoană organizată și responsabilă, dornică de a învăța lucruri noi și de a comunica eficient în vânzări atunci ești așteptat în echipa noastră.

Cerințe:

Candidatul de succes ar trebui să aibă:

  • dorinta de face parte dintr-un colectiv tanar, dinamic si o companie in plina dezvoltare
  • atitudine profesionala la telefon (“zambet” in voce, calm sub presiune, empatie si atitudine pro-activa)
  • experienta in domeiu constituie un avantaj
  • responsabilitate, maturitate si energie pozitiva
  • Cunoașterea fluentă a limbii române si rusă

Responsabilități:

  • Managementul vanzarilor catre clienti (rezervari bilete de avion, trimiteri oferte de pret catre clienti, suport post vanzare etc.)
  • Asistenta clienti (prin call center, online si in sediul agentiei)
  • Procesarea solicitarilor clientilor;

Pentru mai multe informații, vă rugăm să sunați la: +[показать номер]373 68545045, Ирина.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@linkair.md">hr@linkair.md  cu specificarea postului pentru care aplică.

Отправить резюме

О компании

Compania LinkAir este specializată în comercializarea biletelor de avion.
  • Suntem pe piata Republicii Moldova din anul 2016 si avem in spate peste 60 de mii clienti multumiti.
  • Propunem cele mai diversificate oferte la cele mai mici tarifuri,fapt datorat colaborarii noastre cu un numar imens de companii aeriene.
  • Activeaza adevarati experti in domeniu ce ofera asistenta personalizata non stop la cel mai inalt nivel.
  • Oferim cele mai rapide si comode modalitati de plata, asistate de agentul personal.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chisinau, str. 31 August 1989 nr. 64
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?