Недавно опубликовано

Constructor vestimentar

Основная информация

Зарплата:
от 16 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Barbara Collection caută Constructor vestimentar cu experiență în domeniu. Dacă sunteți o persoană muncitoare, ambițioasă și creativă, vom fi bucuroși să vă vedem ca parte a echipei noastre mari și prietenoase!

Ce oferim:

  • Angajare oficială cu un pachet social complet
  • Locul de munca confortabil, situat in centrul orasului
  • Colectiv prietenos
  • Salariu de la 16 000 lei
  • Cresterea carierei
  • Program de lucru: Luni – Vineri; 09:00 – 18:00

Cerințe față de candidat:

  • Responsabilitate și harnicie
  • Învățarea rapidă
  • Abilitatea de a lucra in echipa
  • Abilitatea de a lucra în programe specializate
  • Experienta de lucru
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?