Недавно опубликовано

Medic cosmetolog

Основная информация

Зарплата:
30 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui nou membru în echipa noastră, cu studii medicale superioare, pentru funcția de medic cosmetolog.

Sunt bineveniți și tinerii specialiști, care abia sunt la începutul carierei profesionale, principalul, dorința Dvs pentru dezvoltare și creștere.

Cerințe fața de candidat:

  • studii superioare finalizate
  • cunoașterea limbilor română și rusă
  • nivel înalt de responsabilitate
  • cursurile de cosmetologie sunt binevenite + posibilitatea a avansa în cadrul clinicii

Condiții:

  • clinica în centrul orașului
  • colectiv prietenos
  • posibilitate de creștere și dezvoltare pe plan profesional
  • ceai, cafea, dulciuri si buna dispoziție
  • salariu motivant
  • condiții plăcute de lucru în cabinete bine dotate

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?