Опубликовано вчера

Deridicatoare/ Spălător/spălătoare vase/veselă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Restaurantul Aproape este în căutare de deridicatoare/ Spălător/spălătoare vase/veselă !

 Cerințe:

  • Executarea lucrărilor necesare menţinerii curăţeniei;
  • Spălarea veselei;
  • Posibilitatea de a lucra în ture;
  • Persoană responsabilă, rapidă, și îngrijită.
  • Persona cu experineță în domeniu;
  • Vârsta minima 30-40 ani;

Beneficii:

  • Mese gratuite din partea companiei;
  •  Salariu motivant și la timp;
  • Angajare oficială.

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la numerele de telefon: [показать номер]068288222 sau [показать номер]078425431!

Te așteptăm în echipa nostră !

О компании

Restaurant Aproape

Povestea noastră magică s-a născut din dragostea de a oferi bucurii și emoții. Restaurant Aproape este unul dintre cele mai noi și selecte restaurante din Chișinău. Călătoria gusturilor unice începe cu cele mai savuroase prânzuri și cele mai delicioase preparate pentru o cină romantică. Mâncarea gustoasă, decorul elegant și energia pozitivă sunt motivele care te vor convinge să revii cu drag în restaurantul nostru.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Nicolae Dimo 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?