Опубликовано вчера

Sofer-Lucrator-specialist cu si Fara experienta

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Sofer-Muncitor cu si fara experienta in producerea si montarea reclamei vizuale!  Permis de conducere categoria- B (optional)

Program intreg de lucru. Conditii bune, Salariu Decent!

Рабочий- Bодитель с опытом и без опыта производства и монтажа визуальной рекламы! Водительское удостоверение.

Отправить резюме

О компании

Scopul nostru este de a căuta şi dezvolta noi materiale şi tehnologii pentru a putea acoperi o gamă cât mai variată de produse pentru a satisface cele mai exigente cerinţe ale clienţilor nostri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Căpriana 54/2
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?