Опубликовано вчера

Targetolog.

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Complexul de divertisment AQUACITY VARAVARA caută un taegetolog. Dacă ești încrezător în abilitățile tale, gata să te dezvolți, să rezolvi probleme interesante, atunci împreuna suntem pe aceeași cale.

Responsabilitati:

  • Căutarea și extinderea publicului țintă dorit.
  • Crearea de postări promoționale pe rețelele de socializare: Facebook, Instagram, Google AD's.
  • Controlul asupra cheltuielilor bugetare.
  • Utilizarea tendințelor actuale în publicitate.
  • Extinderea campaniei de publicitate.

Cerințe:

  • Bună cunoaștere a limbilor ruse și române;
  • Experienta de la 2 ani;
  • Cunoașterea instrumentelor de marketing on-line și off-line;
  • Sociabilitate, flexibilitate, rapiditate, vorbire competentă, bunăvoință, atitudine pozitivă.

Noi vom oferi:

  • Lucrează într-o echipă de oameni care își iubesc meseria!
  • Plata la timp a salariului
  • Programul de lucru este cât se poate de convenabil.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional! Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta.

Отправить резюме

О компании

VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, este un adevarat  oraș al divertismentului.

Un proiect unic acest gen din Moldova, care ridica standardele  distractieu si relaxarii alaturi de prietenii si familia ta!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?