Опубликовано вчера

Lăcătuș auto

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoștințe medii a construcției automobilului
  • Abilități de lucru cu unelte electrice
  • Persoana dornică să acumuleze cunoștințe în domeniul dat
  • Punctualitate
  • Disponibilitatea pentru program prelungit de lucru și pentru deplasări în țară

Condiții de muncă:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social;
  • Conditii bune de muncă într-un colectiv tânar cu atmosfera prietenoasă;

Responsabilități:

Executarea lucrărilor de reparație a:

  • Automobilelor
  • Tractoarelor
  • Cap tractor
  • Semi remorcilor
  • Autocamioanelor

Detalii la nr. de telefon: [показать номер]060052299

E-mail: transinvestgr@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Trust Grup efectuează lucrări de construcţie, reparative și întreținere a drumurilor în totalitate, începând cu procesul de consultare și finalizând cu darea în exploatare.

De asemenea, întreprinderea oferă servicii de transportare a materialelor de construcții, cu orice tip de transport în orice localitate din țară.

Producem articole din beton (blocuri pentru zidărie, pavaj, bordură), precum și articole din lemn (cabină wc, duș, cușcă pentru câini, leagăne, mese, scaune etc).

Avem o gamă largă de materiale de construcție.

Magazinul se află în orașul Strășeni.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?