Опубликовано вчера

Specialist la linia de producere dulciuri/Bomboniera pe segmentul de activitate FRUVIT (fructe uscate in ciocolata)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Скулянка, Центр, Яловены

Описание вакансии

Angajam Specialist la linia de producere dulciuri/Bomboniera pe segmentul de activitate FRUVIT (fructe uscate in ciocolata).
Cerințe față de candidat:

  • studii superioare/medii (tehnologia produselor alimentare);
  • experiența anterioară în domeniu este binevenită;
  • punctualitate;
  • sîrguință;
  • atitudine pozitivă față de lucru;
  • deținerea fișei medicale valabile.

Responsabilitățile postului:

  • fabricarea dulciurilor din fructe uscate în ciocolată în corespundere cu  tehnologia de producție;
  • respectarea strictă a disciplinei muncii și a disciplinei de producție;
  • remedierea rebutului;
  • ambalarea produselor finite.

Condiții de muncă și de remunerare:

  • program de lucru: [показать номер]08.00-17.00 (de luni pînă vineri);
  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • transport gratuit de la periferia orasului (Buiucani);
  • salariu atractiv (de la 7000 lei BRUT);
  • condiții bune de muncă (producere moderna, automatizata).

Pentru detalii apelati: [показать номер]060740311 sau trimite-ti CV: hr@artgranit.md

О компании

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Grigore Vieru 19
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?