Опубликовано вчера

Depozitar

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 1 800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante: Helvetia HR GmbH oferă o oportunitate extraordinară pentru începători de a lucra în calitate de Angajat Depozit în Germania, cu contract pe perioadă deplină. Nu este necesară experiența anterioară, deschizând astfel porțile pentru o carieră internațională într-un mediu stabil și bine organizat.

Cerințele față de candidat: Candidatul ideal pentru acest post nu trebuie să aibă o experiență de muncă anterioară sau studii superioare. Vom aprecia persoanele pro-active, responsabile și dornice să învețe. Deși experiența nu este necesară, abilități de bază în limbajul german constituie un avantaj, dar nu sunt obligatorii.

Responsabilitățile candidatului: Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la, managementul eficient al inventarului, pregătirea comenzilor pentru livrare, împachetarea corectă a produselor și mentenanța ordinii în depozit. Candidatul va fi, de asemenea, responsabil de respectarea normelor de siguranță la locul de muncă.

Oferta companiei: Helvetia HR GmbH propune un salariu competitiv de la 1800 EUR, un mediu de lucru sigur și stabil, oportunități de dezvoltare profesională și suport constant din partea echipei. Angajamentul nostru este acela de a asigura o experiență valoroasă pentru fiecare membru al echipei noastre.

Procesul de depunere a candidaturii: Dacă sunteți interesat de acest post și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă invităm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md. Vă asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori. Așteptăm cu interes candidatura dumneavoastră.

Преимущества

Tранспортные расходы

Рабочая форма

Оплата жилья в случае переезда

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Германия, Dortmund, Zum Lonnenhohl 38,
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?