Опубликовано вчера

Operatori de interviu la telefon și față în față

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты

Описание вакансии

ANUNȚ DE ANGAJARE

 Centrul de Analize și Investigații Sociologice, Politologice și Psihologice CIVIS

 Cerințe specifice:

  • abilități de comunicare
  • vorbirea fluentă a limbii române și / sau ruse
  • responsabilitate, punctualitate, spirit de muncă în echipă, creativitate

Sarcini specifice:

  • să participe la sesiunile de instruire
  • să intervieveze persoanele la telefon
  • să respecte instrucțiunile de intervievare

Sunt încurajate să aplice persoanele care doresc să obțină un venit suplimentar la venitul de bază, precum și persoanele care își doresc un venit stabil.

Graficul de muncă este flexibil. Onorariul disponibil net ajustat la inflație și achitat fără întârziere.

Persoanele care doresc să aplice sunt invitate să ne contacteze prin una din următoarele modalități:

О компании

Centrul de Analiză şi Investigaţii Sociologice CIVIS este un centru de cercetare non-guvernamental, fondat în martie 1997 în Republica Moldova.

Angajaţii CIVIS (sociologi, politologi) sunt specialişti cu o experienţă bogată in domeniul cercetarii interdisciplinare. Pe linga aceştia, CIVIS dispune de o reţea de peste 250 de operatori de teren bine instruiţi, care acopera toate unităţile teritorial administrative ale Republicii Moldova (exclusiv Transnistria). Centrul CIVIS dispune de echipament tehnic şi tehnologii necesare pentru desfăşurarea cercetărilor sociologice complexe. De asemenea, colaborăm cu experţi-consultanţi din diferite domenii de cercetare pentru a asigura calitatea informaţiei colectate şi analizate care să satisfacă totalmente cerinţele şi aşteptările clienţilor.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, 61, Maria Cibotari str., of. 1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?