Опубликовано вчера

Contabil(ă)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate/economie;
  • Experienţă în domeniul salarizării.
  • Cunoasterea limbilor română și engleză(obligatoriu); ;
  • Cunoştinţe de operare PC: Windows, Excel, Power Point, Word;
  • Abilităţi de planificare si organizare ale activităţilor desfăşurate;
  • Persoană cu spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;

Ne poti trimite Cv-ul la următoarea adresă de e-mail: codrita.gheorghita@mcdonalds.md

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Statistică Excel Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Analiza datelor Comunicare clară și eficientă Abilități de documentare / păstrarea evidenței Word Abilități interculturale

О компании

Compania McDonald's este bine cunoscută în Republica Moldova - suntem una dintre primele mărci de renume mondial care a intrat pe piaţă. Primul restaurant a fost deschis în aprilie 1998 iar ulterior am completat formula succesului cu încă sase restaurante, reuşind astfel a deservi anual mai mult de 2 milioane de clienţi.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?