Опубликовано вчера

Muncitori la depozite Herten (Germania)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 1 850 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Германия, За границей

Описание вакансии

Compania Helvetia HR GmbH, un nume de încredere în furnizarea de forță de muncă calificată, caută dinamici și dedicați pentru poziția de muncă în depozite în Herten, Germania.

Cerințe față de candidat:
  • Disponibilitate pentru o muncă full-time, de luni până vineri
  • Capacitatea de a lucra în echipă
  • Cunoașterea limbii germane nu este obligatorie
  • Seriozitate, punctualitate și dorință de muncă
  • Disponibilitate de a lucra în străinătate, Germania
Responsabilitățile candidatului:

Ca angajat în depozite, vei avea responsabilitatea de a manipula diferite tipuri de mărfuri și produse. Activitățile zilnice includ pregătirea comenzilor pentru magazine.

Oferta companiei:
  • Un salariu atrăgător de 1850 euro
  • Posibilitatea de a obține un contract de muncă pe termen lung
  • Un mediu de lucru care valorizează integritatea și etica profesională
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională
Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să ne trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Германия, Dortmund, Zum Lonnenhohl 38,
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?