Опубликовано вчера

Office-Manager/Asistent de Oficiu în birou de traduceri

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • recepționarea și  repartizarea comenzilor către traducători și pregătirea lor pentru clienți (sau trimiterea prin mail);
  • evidența comenzilor;
  • recepționarea și evidența apelurilor telefonice;
  • corespondența cu clienții și partenerii companiei.

Cerințe:

  • studii superioare sau incomplete;
  • cunoaștere perfectă a limbii române / ruse;
  • abilități excelente de organizare și comunicare.
  • cunoștințe de MS-Office;
  • atenție la detalii;

Condiții de muncă:

  • angajare oficială în câmpul muncii;
  • instruire gratuită în cadrul companiei;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • perspectivă de avansare în funcție;
  • mediu plăcut de lucru;
  • o echipă tânără și dinamică.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu poză și cu specificarea Office-Manager/Asistent de Oficiu și scrisoarea de motivație la adresa electronică: hr.protranslate@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Biroul de traduceri ProTranslate Group este unul dintre liderii agențiilor care prestează servicii de traduceri. Pentru a păstra poziția de lider domeniul nostru, suntem în perfecționare continuă. Echipa noastră este formată din cei mai buni profesioniști, specializați atât în traduceri scrise, cât și în interpretariat

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?