Опубликовано вчера

Muncitori simpli / hamali la „Mobvaro-M” or.Cimișlia

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Чимишлия

Описание вакансии

Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această, angajăm:

Muncitori simpli / hamali  la „Mobvaro-M” or.Cimișlia

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor română și rusă
  • dorință de lucru

Condiții:

  • angajare oficială;
  • pachet social;
  • salariul se discută la interviul de angajare;

Pentru detalii: apelați la numărul de telefon: [показать номер]078784094 Cristina
sau trimiteți CV-ul la adresa de email cristina.mobvaro@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?