Недавно опубликовано

Gradinar in Italia, orasul Pistoia

Основная информация

Зарплата:
от 1 400 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Bologna, Италия

Описание вакансии

Cerințe: Firma este situata in ORASUL PISTOIA, ITALIA

Condiții: Salariu de la 1000 lei pana la 1500 euro (bani in mana).

Cu pașaport Român.

  • Se ofera cazare
  • Prinz
  • Asigurare medicala
  • Angajare oficiala
  • Bonusuri pentru lucrari bine realizate
  • Prime de sarbatori
  • Oferim echipament de lucru
  • Colectiv tanar, prietenos
  • Folosim echipamente de lucru moderne pentru a usura munca

Responsabilități:

  • Cerinte/activitati: permis categoria B (angajam si fara permis), abilitati de tundere gazon/plante, cunostinte legate de plantare, abilitati de montare pavaje, etc.
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj!
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?