Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoașterea progr. 1C;
  • Abilități de comunicare, coordonare și control;
  • Cunoaşterea limbii:
    • române -obligatoriu;
    • ruse (înțelegere, vorbire, scriere)
  • Experiență în domeniul;
  • Amabilitate, punctualitate, perseverență.

Condiții de muncă:

  • Oferim condiții de muncă bune, stabilitate, salariu achitat la timp, oportunități pentru dezvoltarea carierei și întreg pachet social conform legislației RM.

Отправить резюме

О компании

Dogotari.md este un brand din Republica Moldova, creat și dezvoltat de către întreprinderea industrială ,,Texagroteh,,S.R.L. fondată în anul 2006.

Scopul nostru reprezintă satisfacerea clienților prin realizarea produselor conform concepțiilor și cerințelor acestora, prin intermediul experienței noastre.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?