Недавно опубликовано

Chelner/Barman in restaurant in Bulgaria, litoralul Marii Negre, Sinemorets

Основная информация

Зарплата:
от 600 EUR
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Болгария, За границей

Описание вакансии

Vorbim limbile: romana, bulgara, engleza si franceza. Cautam personal pentru sezon 2024 din [показать номер]10.05.2024 pana la [показать номер]20.09.2024.

Cerinte: persoana serioasa. muncitoare. pozitiva, sa cunoasca limba engleza conversatie, limba romana iar bulgara este un mare +.

Asiguram salariu cu contract de munca, asigurari, cazare, masa de trei ori pe zi, uniforma. Cautam personal serios, muncitor, corect si inteligent

e-mail: dana.voynova@gmail.com

Telefon: [показать номер]00359885336505

Отправить резюме

О компании

Suntem firma în Bulgaria, Sofia cu un hotel în sudul Marii Negre, în Sinemorets.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Болгария, Sinemorets, Str. Silistar 8

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?