Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Compania  IM  Elektromanufacturing  SRL   angajează contabil.

Cerințe:

  • studii în domeniul economic (financiar-contabile);
  • Cunoștințe SNC, legislației fiscale și contabile;
  • multi-tasking;
  • cunoștințe bune privind gestionarea bazei de date 1C si MS office;

Condiții de muncă:

  • Activitatea de munca într-o companie dinamică și stabilă;
  • Salariu competitiv și achitat la timp;
  • Oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;

Responsabilități:

  • Introducere datelor in 1C;
  • Evidenta tranzactiilor contabile;
  • Verificarea tabelelor de pontaj, prelucrare cereri
  • Completarea rapoartelor statistice;
  • Program de lucru 5/7,  cate 8 ore / zi.

Așteptăm CV-ul , cu indicarea postului, la adresa electronică: hr@emf.md

Tel de contact: [показать номер]0604 65556

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?