Недавно опубликовано

Electrician

Основная информация

Зарплата:
от 18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii tehnice profesionale în domeniul electric;
  • Cunoașterea actelor normative și standardele din domeniu;
  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;
  • Cunoașterea limbii române;
  • Permis de conducere (constituie un avantaj);
  • Seriozitate si responsabilitate.
  • Punctualitate.
  • Atentie la detalii.
  • Rezistenta la stres.

Condiții de muncă:

  • program de muncă -  8:30 - 17:30

Compania oferă:

  • Pachet social, salariu stabil, achitat la timp;
  • Lucru intr-un colectiv tânar, dinamic si profesionist;
  • Posibilitatea de a avansa pe plan profesional

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@sebeca.md

Отправить резюме

О компании

Compania Sebeca Engineering SRL oferă servicii de proiectare și construcție a obiectelor industriale și comerciale cu temperaturi controlate.

De peste 10 ani, SRL Sebeca Engineering furnizează soluții pentru industria agroalimentară. Motivați de necesitățile antreprenorilor apărute urmare a schimbării conjuncturii economice, am reușit să creăm peste 100 de proiecte investiționale noi, și să îmbunătățim considerabil infrastructura de prelucrare, procesare și păstrare a produselor alimentare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?