Опубликовано вчера

Interior Architect / Arhitect de interior

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)

Описание вакансии

 Arhitect cu experiență pentru remodelarea unei fabrici din Rezina.

    Frank Technology, o nouă filială în Moldova al companiilor Scan-Plast si Tunetanken, este o companie internațională care dezvoltă, produce și comercializează un număr mare de produse diferite fabricate integral sau parțial din materiale compozite armate cu fibre.

    Trebuie să renovăm și să transformăm o clădire care a fost o fabrică de textile, dar acum o transformăm într-o fabrică multifuncțională. În mod ideal, proiectantul ar fi, de asemenea, un manager de proiect capabil și experimentat, cu contacte bune cu contractori și furnizori locali care pot conduce toate aspectele renovării. Veti lucra din oficiu in Chisinau.

Cerințe generale:

  • Persoană creativă;
  • Experiență în utilizarea adaptivă a clădirilor industriale;
  • Înțelegerea standardelor industriale și a practicilor de construcții adecvate;
  • Interes și experiență în designul durabil;
  • Menține cunoștințele și competența în construcția interioară a clădirilor, tehnicile tendințelor actuale ale industriei privind spațiu, funcție, materiale etc.;
  • Familiarizat cu desenul în 2D și 3D;
  • Înțelegerea temeinică a modului în care un set de desene reflecta conceptul clădirii;
  • Cunoștințe din industrie pentru înțelegerea modului în care sunt construite lucrurile și a modului de aplicare a acestor cunoștințe pentru a se potrivi cu designul și bugetul proiectului;
  • Garantează calitatea înaltă a lucrării livrate;
  • Bine informat despre evoluțiile din domeniul specific și că cunoștințele dumneavoastră sunt la zi în contextul noilor dezvoltări.

Calificări minime:

Designerii de interior calificați de proiect prezintă deja aceste puncte forte și talente:

  • 1+ ani de experiență în design comercial;
  • Dispuneți un portofoliu puternic de design care arată punctele forțe, creativitatea și experiența în design conceptual, abilități de planificare a spațiului și detalii;
  • Licenta profesională în design arhitectural.

Responsabilitati:

  • Traducerea conceptelor și informațiilor în imagini;
  • Elaborează proiecte tehnice și editează desene de arhitectură pentru a se asigura că este livrată o soluție exemplară care îndeplinește parametrii de calitate, termenele proiectului și cerințele bugetare;
  • Efectuează și completează documentele de construcție utilizabile;
  • Coordonează selecția materialelor, mobilierului, amenajărilor și echipamentelor.

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul la job@techinvest.md

О компании

Frank Technology, o nouă sucursală a entitatilor Tunetanken și Scan-Plast in Moldova, este o companie internațională care dezvoltă, produce și comercializează un număr mare de produse diferite fabricate integral sau parțial din materiale compozite armate cu fibre.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?