Недавно опубликовано

Manager magazin Hîncești (cu posibilitatea de deplasare din Chișinău sau alte localități)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Хынчешты

Описание вакансии

Anunțăm deschiderea unui nou post în calitate de Manager magazin Hîncești.

Suntem deschiși să analizăm candidatura persoanelor disponibile pentru deplasări din Chișinău sau alte localități.

Responsabilități de bază:

  • Coordonarea tuturor proceselor de activitate ale magazinului;
  • Elaborarea acţiunilor pentru creşterea vânzărilor şi micşorarea costurilor operaţionale;
  • Monitorizarea și îndeplinirea obiectivelor financiare ale magazinului ativitatea căruia o coordonează (planul de vânzări, productivitate, cheltuieli operaționale, pierderi cunoscute) etc;
  • Organizarea şi participarea la inventarieri în magazin;
  • Instruirea și controlul activitatății echipei.

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiență în vânzări sau într-un post similar obligatoriu;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Persoana amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă;
  • Cunoștințe de operare cu PC - Microsoft Office, programa UNA, altele.

Garantăm:

  • Angajare oficiala si pachet social deplin;
  • Salariul fix si bonusuri de performanta;
  • Compensarea cheltuielilor pentru combustibil și amortizare;
  • Cartela corporativa pentru comunicare mobilă;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
  • Perspectivă de creștere în carieră.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: hr@imensitate.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?