Опубликовано вчера

Cofetar/Patiser

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Яловены

Описание вакансии

Suntem o mică producere, care activează pe piață din 2016, din dorința de a face lucruri cu pasiune, suflet și dăruire. Producem artizanal în micul laborator prăjituri și torturi personalizate, oferim produse de calitate înaltă, folosind doar ingrediente naturale.

Cerințe:

  • Experiență de minim 1 an în domeniu;
  • Calificat în cofetărie/patiserie;
  • Cunoștințe profesionale și de specialitate;
  • Cunoștințe despre igiena alimentară;

Sarcini, atribuții și responsabilități:

  • Prepararea produselor de cofetărie/patiserie;
  • Coacerea, asamblarea și decorarea torturilor personalizate;
  • Pregătirea elementelor pentru decor;
  • Menținerea curățeniei la locul muncă;
  • Păstrarea confidențialității informațiilor la care are acces;
  • Respectarea normelor de securitate și igienă în muncă;

Abilități și atitudini/comportamente:

  • Abilitatea de muncă în echipă;
  • Abilitatea de a îndeplini mai multe sarcini în același timp;
  • Îndemânare și concentrare;
  • Atitudine pozitivă și încredere în sine;
  • Corectitudine și inițiativitate;
  • Integritate;
  • Loialitate;
  • Flexibilitate;

Condiții de muncă:

  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, 9:00-17:00;
  • Producerea se află în centru orașului Ialoveni;

Dacă ești o persoană deschisă și te regășesti, te așteptăm cu drag în echipa noastră.
CV-urile se recepționează la e-mail: irina.negara@yahoo.com

Mulțumim tuturor persoanelor interesate!

О компании

“ We bake your memories “
Custom made cakes and desserts.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, Alexandru cel Bun 78/1
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?