Недавно опубликовано

Brigadier

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Brigadier

Locația: r. Strășeni s. Codreanca
de preferință angajăm din localități din apropiere: Țâgănești, Onești, Codreanca, Greblești

Condiții de muncă:
  • Salariu motivant;
  • Pachet de beneficii;
  • Tichete de masă (70 lei pe zi).
Cerințe:
  • Dorința de a lucra și a aduce rezultate în echipă;
  • Responsabilitate și sârguință;
  • Experiență în domeniul agricol constituie avantaj.
Responsabilități:
  • Gestionarea proceselor de lucru din domeniul agriculturii și raportarea acestora;
  • Organizarea echipelor de lucru, întocmirea graficului de lucrări planificate;
  • Participarea la îngrijirea terenurilor, lucrări sezoniere în plantații;
  • Monitorizarea efectuării la cel mai înalt nivel și în termen a lucrărilor.
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine
Sau telefonează la [показать номер]0685 55 536.
Отправить резюме

О компании

Grupul Purcari este unul dintre principalii producători de vin și brandy din Europa Centrală și de Est, gestionând aproximativ 1,000 de hectare de podgorii și 4 vinării din România și Republica Moldova: Purcari, Crama Ceptura, Bostavan și Bardar.

Grupul deține un portofoliu compus din mai multe branduri de vin și vin spumant, din toate categoriile de preț, precum și un brand de divin premium.

Grupul Purcari este cel mai mare exportator de vin din Moldova, cu livrări în peste 30 de piețe din Europa (Polonia, Cehia, Slovacia, Ucraina, Norvegia, Marea Britanie, etc.), Asia (China, Japonia, Coreea de Sud) și America (SUA și Canada).

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?