Недавно опубликовано

Chelneri

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Среднее
Город:
Страшены

Описание вакансии

Restaurantul nou se află în satul Căpriana din raionul Strășeni.

Cerințe:

  • experiența profesională este binevenită;
  • deținerea obligatorie a fișei medicale;
  • comunicativitate, energie, responsabilitate;
  • integritate, onestitate;
  • eficiență, sârguință.

Oferim:

  • condiții confortabile de muncă;
  • program de lucru în ture;
  • instruire și traininguri;
  • post de lucru în cadrul unui colectiv tânăr, pozitiv, aflat în proces de dezvoltare.

Expediați CV-ul la adresa electronică: grand.horeca@mail.ru">grand.horeca@mail.ru.

Pentru mai multe detalii apelați: [показать номер]060212444[показать номер]079 99 40 10.

Nu uitași să specificați postul pentru care aplicați!

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?