Недавно опубликовано

Farmacist (fără experiență)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate și/sau superioare în domeniul farmaceuticii;
  • Experiență nu este obligatorie;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, constituie avantaj cunoașterea limbii engleze;
  • Cunoașterea Windows (MS Word, MS Excel, Power   Point), Internet Explorer, Outlook;
  • Abilități de lucru cu documentația (întocmirea rapoartelor, notelor de serviciu, etc.);
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Abilități de comunicare;
  • Responsabilitate;
  • Abilități de învățare rapidă;

Responsabilități și atribuții:

  • verifică îndeplinirea corectă şi la timp a  analizelor efectuate de către Laboratorul fizico-chimic al unități;
  • asigură întreg procesul de transmitere spre analiză / recepționare a rezultatelor analizelor materiei prime/produselor finite;
  • face propuneri pentru îmbunățirea activității  Laboratorului fizico-chimic al unității;
  • participă la evaluarea rezultatelor controalelor critice, în proces şi ale produsului finit;
  • asigură păstarea și prelucrarea documentației prvind analizele efectuate la materiile prime și produsele finite  fabricate de unitate;
  • studierea și oferirea de consultanță cu privire la aspectele farmacologice și chimice ale substanțelor, produselor;

Compania oferă:

  • Un salariu avantajos;
  • Condiții bune de muncă;
  • Acordarea pachetului social atractiv;
  • Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional;

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la numarul [показать номер]078884095 sau să transmită CV-ul la adresa electronică: office.farmaco@gmail.com">office.farmaco@gmail.com cu menţiunea postului pentru care candidează.

Vor fi contactate doar persoanele selectate!

Отправить резюме

О компании

Herbal Therapy Laboratories SRL companie care activează pe piața Republicii Moldova în domeniul farmaceuticii, angajează:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?