Опубликовано вчера

Femeie de serviciu (Servitoare) / Ingrijitor incaperi

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Salariul pînă la 6300 MDL
Oferim:

  • Angajare oficială
  • Pachet social integral
  • Alimentație gratuită din partea companiei + tichete de masa
  • Asigurarea cu uniformă
  • Reduceri la serviciile spitalului
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Cerințe:

  • Dorința de a munci
  • Persoane energice, harnice, atente.
  • Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii.
  • Responsabil, onest, punctual.

Persoanele interesate sunt rugate sa telefoneze la numărul de telefon  [показать номер]079702214

Ключевые навыки
Rezistența fizică Lucru în echipa Inteligență emoțională

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Талоны на питание

Бонусы и премии

Рабочая форма

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care tratează, anual, peste 100.000 de pacienţi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Andrei Doga 24 street MD-2024 Chișinău, Republica Moldova
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?