Недавно опубликовано

Office Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania iTicket este în căutare de Office Manager.
Dacă ești o persoană creativă, energică, organizată și cu abilități bune de comunicare, atunci te invităm să te alături echipei noastre.
Ești candidatul ideal dacă deții aceste calități:
  • punctualitate;
  • responsabilitate;
  • precizie, și atenție;
  • cunoști următoarele limbi fluent: româna, rusa. Engleza-avantaj;
  • cunoști calculatorului (office, navigare internet).
Beneficiile pe care le oferim:
  •  salariu motivant;
  • condiții confortabile de muncă;
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • proiecte cu impact național și internațional;
  • colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut;
  • posibilitatea de a participa la diverse evenimente;
  • program de lucru: 09:00-18:00.
Pentru a aplica la acest job, expediază CV-ul cu indicarea funcției pe adresa de e-mail: sales@iticket.md
Отправить резюме

О компании

Compania iTicket, fondată în 2013, este cel mai mare organizator de evenimente din Republica Moldova.
Lider în vânzarea biletelor la evenimente, cu o cotă de piață de peste 85%.
Creatoarea celor mai mari Festivaluri din țară, care adună însumat peste 300.000 oameni anual la: O seară în parc, Acasă, Kaleidoscop, Street Food & Wine, Beer Mania, Chișinău BBQ Festival, Street Food Chișinău, Sympho LOVE și multe alte evenimente de anvergură.
Misiunea iTicket este să facă cultura și frumosul accesibile pentru toată lumea!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Vlaicu Parcalab 27 of. 6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?