Недавно опубликовано

Cusatorese/Cusatori calificati

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Ботаника, Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Телецентр, Центр

Описание вакансии

Angajam noi membri in echipa SRL "CARMEN TEXTIL"

Cerinte fata de candidat:

  • Stagiul in munca;
  • Responsabilitate;
  • Seriozitate;
  • Dorința de a munci sirguincios.

Conditii acordate din partea companiei:

  • Loc de munca stabil;
  • Salariul atractiv
  • Colectiv prietenos;
  • Conditii bune de munca;
  • Achitarea sumei aditionale pentru cheltuieleleor de transport celor care locuiesc în afară mun. Chișinau.

Pentru detalii ne contactați la adresa de e-mail carmentextil23@gmail.com
Sau la telefon: [показать номер]068 400107, [показать номер]060 464444

Nu rata sansa sa devii membru al echipei noastre!

Отправить резюме

О компании

Compania Carmen Textil SRL este producator de confectii textile pentru casa, la fel si articole vestimentare pentru copii, destinate in mare parte pentru export.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?