Недавно опубликовано

Inginer/constructor Tehnolog, confectii textile

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Portofoliu cu lucrări proprii;
  • Studii medii sau superioare;
  • Cunoașterea programelor Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator (avantaj);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiența de muncă într-o poziție similară de minimum 2 ani.

Responsabilităti:

  • oferă consultaţii privind construcţia produsului, preia şi predă comenzile de produse vestimentare;
  • realizează documentaţia de parcurs al produsului, realizează schiţele produselor;
  • construieşte tiparele, gradează tiparele;
  • alege materialele pentru alcătuirea colecţiilor, utilizează instrumente şi utilaje de tăiat, instrumente de măsură şi desen;
  • pregăteşte fabricaţia confectiilor textile;

Condiții:

  • Lucru stabil;
  • Dezvoltare profesională;
  • Săptămână de lucru de cinci zile (de luni pînă vineri).
Отправить резюме

О компании

Compania Carmen Textil SRL este producator de confectii textile pentru casa, la fel si articole vestimentare pentru copii, destinate in mare parte pentru export.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?