Недавно опубликовано

Sudori

Основная информация

Зарплата:
от 2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Амстердам, Нидерланды

Описание вакансии

Angajam SUDORI cu limba engleza!
Ești în căutarea unei noi provocări și îți place să lucrezi la proiecte interesante în domeniul tău? Îți place să lucrezi pentru o companie sănătoasă, stabilă și ambițioasă?

Cerinte:

  • Asamblarea si sudarea componentelor
  • 2 ani experiență de lucru cu sudarea
  • Certificat/Diploma de sudor
  • Permis de conducere B e un plus
  • Creativitate și orientare spre soluții
  • Capacitate de a citi desen izometric
  •  Vorbitori de limba olandeză, engleză sau germană

Oferim:

  • Salariu competitiv
  • Contract de munca cf legislatiei olandeze
  • Loc de munca profesionist
  • Masina de serviciu si card combustil

Data de start: ianuarie 2023
V-am trezit interesul? Așteptăm CV-ul dumneavoastră pe Email cociorva89@gmail.com sau detalii +[показать номер]37378299757

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?