Опубликовано вчера

Manager vânzări-achizitie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Сороки

Описание вакансии

Responsabilități-cheie:
  • Comunicare cu clienții, recepționare comenzi.
  • Calcul comenzi și expediere oferte
  • Coordonarea proceselor de executare a comenzilor
  • Îndeplinirea planului de vânzări.
  • Lucru cu furnizorii, contracte, identificarea celui mai bun preț și condiții;
  • Negocierea și corespondența cu partenerii de afaceri
  • Plasarea comenzilor de achiziții în conformitatea cu necesitățile;
  • Monitorizarea, analiza costurilor de transportare și a timpului de livrare;
  • Optimizarea lanțului logistic;
  • Colaborarea cu brokerii vamali și calcul impozitelor.
  • Evidiența decontărilor reciproce cu furnizori și indeplinirea sarcinilor stabilite.

Candidatul de succes:

  • Comunică ușor cu diferite tipuri de persoane
  • Este atent la cifre și calcule
  • Îi place să negocieze și să aibă rezultate în vânzări
  • Cunoaşte limba română şi rusă,engleza obligatoriu.
  • Este utilizator Word și Excel;
  • Are atitudine responsabilă față de propriul proces de muncă
  • Studii tehnice medii sau superioare

Ce oferim:

  • desfasurarea activitătii într-un colectiv tânăr, ambițios și receptiv,
  • angajare oficială,
  • orar comod de muncă, luni-vineri, orele 8-17, cu pauză de masă,
  • salariu fix + % din vânzări,
  • participare la traininguri și seminare de instruire,
  • posibilitatea creșterii în carieră.

CERINȚE PENTRU SOLICITANȚI:

  • Varsta - nu mai mare de 50 ani.

Aplică ACUM și prinde oportunitatea de a lucra și dezvolta într-o companie cu perspective internaționale.

Întreprinderea SA "Hidroinpex"
Or. Soroca, str. V. Stroescu, 118 А,
+[показать номер]373 783 00 199
viorel.andriuta@hidroinpex.md

Отправить резюме

О компании

Завод SA ”Hidroinpex” был создан в 1974 году как опытный завод средств механизации и автоматизации Министерства машиностроения для животноводства и кормопроизводства.

Он находится в городе Сороки, на севере Молдавии, на берегу реки Днестр и специализируется на производстве гидравлических моторов.

Предприятие также производит запасные части для сельхозмашин и широкий спектр товаров народного потребления из пластика и метала.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сороки, str. Vasile Stroescu 75
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?