Опубликовано сегодня

Contabil principal pe producere

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania "Mobvaro-M" - lider pe piață în vânzarea mobilei.
Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această:
Deschidem Ofertă nouă de muncă: pentru funcția de Contabil(ă) -Producere

Cerințe:

  • Studii superioare de profil,
  • Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word);
  • Experienţă în domeniu minimum 1 an.
  • Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C 8.1;
  • Persoană dinamică, energică, responsabila.

Responsabilități:

  •  Înregistrarea facturilor fiscale si facturilor primite de la furnizori;
  •  Întocmirea şi verificarea registrului de procurări;
  •  întocmirea şi verificarea registrului de livrări;
  •  Evidența foi de parcurs;
  •  Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice.
  •  REPARTIZAREA CHELTUELILOR DIRECTE SI INDIRECTE LA COSTURI !!!
  •  FISA LIMITA DE CONSUM!!!NORMELE

Compania oferă:

Așteptăm CV-ul la adresa de email:  hr.corporate@mail.ru, potențialii candidați vor fi invitați la interviul pentru angajare, sau puteți să ne contactați la nr.[показать номер]069352095 dna Aurelia.

Отправить резюме

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?