Опубликовано вчера

Librar sectorul Ciocana (Kaufland)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Începe cariera ta de succes în calitate de librar, noi îți oeferim suport și instruire!!!
Dacă:

  • ești o persoană deschisă spre experiențe noi;
  • deții abilități forte de comunicare în română și rusă;
  • știi să portivești cărțile după oameni;
  • te simți bine în lumea cărților și ești gata sa dai START CARIEREI tale:

Ești binevenit în echipa LIBRARIUS
Ce vei face:

  • vei asigura fiecare client cu o carte în mână și un zâmbet pe față
  • vei promova standardele de calitate ale companiei
  • vei interacționa cu clienții
  • vei avea grijă de cărți

Oferim:

  • Instruire și suport;
  • experiență profesională într-o echipă tânără și prosperă;
  • un program de lucru pe ture;
  • pachet social complet;
  • salariu decent.

Așteptăm CV-ul tău pe adresa hr@moldpresa.md  cu specificarea postului dorit sau ne poți contacta la numărul de telefon: [показать номер]078801017

Отправить резюме

О компании

Компания „Moldpresa Grup” SRL успешно работает более полувека на рынке периодичных изданий и занимает лидирующую позицию в сегменте распространения прессы и книг на всей территории Р. Молдова.

“Moldpresa Grup“ SRL - компания с высоким уровнем компетентности и профессионализма, ориентированная на высоко продуктивное сотрудничество с деловыми партнерами, а также с каждый клиентом, в частности. На данный момент, сеть распространения прессы составляет 235 киосков по всей стране, в таких городах как Кишинев, Бельцы, Оргеев, Хынчешты, Сороки, Комрат, Кагул, Леова, Сынджера, Игигшусш, Чимишлия, Стрэшень. “Moldpresa Grup“ SRL ежедневно обеспечивает все киоски самой свежей прессой, а значит самыми горячими и интересными новостями для каждого клиента. Оперативность доставки прессы – гарантия успешной работы компании.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Дурлешты, str. Stefan Voda, 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?