Недавно опубликовано

Director (Showroom mobilă or. Chișinău)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Căutăm un Director cu calități de leadership care va putea crește vânzările și cota companiei de piața Moldovei. Scopul Dvs. principal va fi: asigurarea fluxului de clienți și asigurarea unei creșteri constante a vânzărilor și a satisfacției clienților.

Cerințe:
  • Monitorizează și analizează piața concurenților.
  • Dezvoltă și implementează strategia de vânzări.
  • Elaborează și coordonează planul de vânzări, asigură implementarea acestuia.
  • Planifică acțiuni și rezultate (atât proprii, cât și pentru echipă).
  • Instruiește, ghidează, evoluează managerii de vânzări și alți angajați; îi ajută să-și atingă obiectivele.
  • Identifică, remediază abaterile (plan/fapt) de la parametrii propuși, analizează cauzele acestora și modul cum ar putea fi eliminate.
  • Asigură cea mai mare eficiență posibilă a tuturor proceselor.
  • Analizează indicatori, elaborează recomandări.
  • Organizează activități de trade marketing și PR.
  • Asigură respectarea regulilor de organizare a showroom-ului.
Sunteți binevenit, dacă:
  • Aveți abilități de a planifica, dezvolta planul și bugetul de vânzări.
  • Aveți experiență și abilități în managementul personalului.
  • Știți să atrageți și să stabiliți relații pe termen lung cu clienții.
  • Aveți experiență în managementul vânzărilor (B2C, B2B).
  • Puteți analiza indicatorii financiari.
  • Aveți abilități de negociere de diferite niveluri de complexitate.
  • Aveți experiență și abilități de formare și dezvoltare a unei echipe.
  • Vorbiți limba română și rusă.
Ce oferim:
  • Salariu motivant pentru candidatul potrivit (se stabilește la interviu).
  • Bonus anual pentru atingerea obiectivelor de vânzări și profit.
  • Nivel ridicat de încredere și oportunități.
  • Traininguri specializate în întreaga lume de la cei mai buni specialiști.
  • Biblioteca corporativă.
  • Produsele grupului TANDEM la reducere și în rate.
Отправить резюме

О компании

Группа компаний TANDEM развивается в Молдове с 2002 года, в Румынии – с 2015. На сегодняшний день мы являемся одним из самых избранных производителей мебели в Молдове.

Все продукты мы производим и продаём сами: мягкая мебель, корпусная мебель, матрасы.

Ассортимент насчитывает более 500 видов мебели, которые представлены в разных размерах, и в различной цветовой гамме (более 100 цветов). Клиенты выбирают компанию за яркий живой дизайн, постоянно пополняющийся модельный ряд, качественные материалы, долговечность и удобные дополнительные услуги.

В группе компании TANDEM сегодня: – более 300 человек, 2 фабрики, 1 шоу-рум в г. Кишиневе, 9 шоу-румов в Румынии, централизованный отдел маркетинга.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Petricani 15/1, magazin Tandem
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?