Опубликовано вчера

Vânzător-consultant Casa Curată Buiucani

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Буюканы, Дурлешты, Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

CE TREBUIE SĂ FACI:

  • SĂ CONSULȚI clienții magazinului referitor la marfa expusă,
  • SĂ PROMOVEZI și SĂ VINZI produse de uz casnic și personal.
  • Activ, sociabil, îndrăzneț;
  • Orientat spre rezultat;
  • Organizat, responsabil și punctual;
  • Dornic de muncă și cunoștințe.

CE OFERIM:

Candidații fără experiență, dar cu potențial, vor avea posibilitatea să-și dezvolte abilitățile.

Dacă răspunsul tău este DA, atunci contactează-ne la nr. de tel.

[показать номер]078888660, expediază-ne CV-ul la adresa de e-mail hr@vionimpex.md, cu indicarea postului pentru care aplici.

Отправить резюме

О компании

Сеть магазинов "Casa Curata" - это товары для дома и семьи.
У нас вы можете приобрести любое колияество средств для стирки, уборки, личной гигиены и т.д. Мы предоставляем доставку в течении 24 часов в любое место. У нас в магазине вы можете всегда найти приятные скидки на различные товары.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Industriala 59/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?