Опубликовано вчера

Tapițer mobila / Обивщик

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Noi Oferim:

  • salariu motivant (discutat la interviu);
  • angajare oficială;
  • instruire continuă;
  • uniformă de lucru;
  • volum de lucru permanent (sezon/nesezon);

Cerințe - experiență la tapițarea mobilei.

Program de lucru: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri).

Locatia: Chisinau, Sos. Balcani 3A (sec. Buiucani)

Pentru detalii sunati la [показать номер]060 468 333

Преимущества

Tренинги

О компании

Compania "Tronex-Com" activează cu succes pe piaţa republicii Moldova mai mult de 18 ani, oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.

Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul:www.tronex.mdwww.stillferro.com

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?