Опубликовано сегодня

Manager în marketing

Основная информация

Зарплата:
от 7 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză.
  • Înțelegerea principiilor de bază și a obiectivelor de marketing;
  • Abordarea responsabilă a planurilor și respectarea termenelor limită;
  • Abilitatea de a lucra în editori de grafică (Photoshop, Canva etc.);
  • Experiență în pregătirea de conținut, campanii publicitare și redactarea de texte de vânzare;
  • Experiență într-o poziție similară;

Condiții de muncă:

  • Crearea de proiecte și campanii de marketing folosind studii de piață;
  • Formularea de propuneri și elaborarea de măsuri pentru îmbunătățirea competitivității produselor întreprinderii;
  • Colaborare cu top managementul, departamentul de vânzări și dezvoltare pentru a lansa produse noi și pentru a relansa liniile existente;
  • Elaborarea și testarea unor strategii de marketing eficiente, căutarea canalelor noi de atragere a clienților;

Отправить резюме

О компании

Comert, producere. Tot ce-i mai bun de la brutari si cofetari!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?