Недавно опубликовано

Lucratori in constructii

Основная информация

Зарплата:
1 200 EUR
Oпыт:
От 3 лет
Город:
За границей

Описание вакансии

Lucratori in constructii și amenajari int si ext(si personal montaj tamplarie PVC si AL)

CERINTE:

  •  disponibilitate pentru deplasari in tara si in afara ei;
  •  program de lucru de luni pana sambata;
  •  experienta serioasa in domeniu ;
  •  absolvent de minim studii medii ;
  •  persoana serioasa, punctuala si ordonata;
  •  indemanare si atentie la detalii ;
  • capacitate de asimilare rapida ;
  •  stabilitate, motivare, entuziasm, lucru in echipa ;
  •  responsabilitate si bun simt la locul de munca ;

RESPONSABILITATI:

  •  organizeaza si pregateste locurile de munca unde se vor efectua lucrarile ;
  • respecta planurile puse la dispozitie ;
  •  asigura executia lucrarilor in bune conditii cu garantarea calitatii acestora ;
  •  foloseste instrumente de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare ;
  •  utilizeaza optim si corect echipamentele tehnologice puse la dispozitie ;
  •  mentine locul de munca ordonat si curat.

BENEFICII oferite :

  • mediu de lucru profesionist ;
  • contract de munca si sansa unui job stabil ; -
  • echipament de lucru ;
  •  salariu (4-6 euro/ora), variabil in functie de experienta si performante, plus bonusuri pentru lucrari finalizate inainte de termen;
  •  in cazul deplasarilor, oferim cazare buna.
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?