Недавно опубликовано

Agent ticketing (începător)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă cu clienții;
  • Posedarea abilităților de operare cu diferite programe la calculator;

(Nu sunt necesare studii superioare, sau euxperiență în domeniu. Candidatul urmează a fi instruit în perioada de stagiu.)

Condiții de muncă:

  • Instruire alături de un mentor;
  • Echipă prietenoasă;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Oficiu în centrul orașului.

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți, chat, email;
  • Asistență pre și post-vînzare;
  • Asistarea clienților la efectuarea check-in-ului online;
  • Menținerea relațiilor cu clienții în vederea fidelizării acestora;

Dacă ești interesat de această ofertă, atunci remite CV-ul la hrassistant.asociatia@gmail.com">hrassistant.asociatia@gmail.com, cu indicarea funcției pentru care aplici.

 Tel: [показать номер]079911110, [показать номер]076773000

О компании

Suntem o echipă care te ajută să îți faci viața mai ușoară. Cu zarabotka,md e ușor să pleci în lumea mare să faci parale. Noi credem în faptul că dacă stăm pe loc ne stă și norocul, așă că sună la noi să îți găsim de lucru.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?