Недавно опубликовано

Specialist SEO

AXIOMA
5 star star star star star 1 отзыв
AXIOMA

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm Specialist SEO în echipa de Marketing cu cel puțin 2 ani de experiență activă, care să vină alături de noi și să ne ajute să optimizăm paginile noastre web pentru cele mai bune rezultate

Dacă ești pasionat de ceea ce faci, știi ce înseamnă KPIs și îți place să fii cu ochii pe cifre, comunici ușor și ești bun la munca în echipă, citește cu atenție anunțul, iar dacă simți că ne potrivim, te așteptăm la interviu!

Nivel: Middle / Avansat (cel puțin 2 ani de experiență)
Locație: Chișinău - str. Calea Ieșilor, nr. 10B ( acceptăm sau remote, office-based sau hybrid)

Responsabilități:

Optimizezi, monitorizezi, raportezi, excelezi - acestea sunt sarcinile tale cele mai importante, de care te vei ocupa zilnic.

Pe lângă cele de mai sus, vei participa activ la ședințele cu colegii - marketeri, sales, programatori și project manageri — astfel încât munca să meargă cât mai bine, iar rezultatele noastre să fie tot mai bune de la o lună la alta.

Ce primești dacă vii în echipa noastră?

Din partea noastră primești: salariu atractiv - transferat mereu la timp, fără întârzieri; pachet social deplin; abonament la clinica Harper Medklinik; garanția că vei lucra alături de o echipă de oameni competenți, profesioniști, pozitivi și sociabili.

Te rugăm să expediezi CV-ul doar dacă, îți plac provocările și munca în echipă, îți faci task-urile responsabil. Te așteptăm cu drag în echipa noastră - expediază CV-ul la adresa: hr@axioma.md

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Января 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Ieșilor 10B
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?