Недавно опубликовано

Manager de oficiu / Asistent director

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Proiectul Internațional Centru Online de Nutriție și Sport galinatomas.com angajează manager de oficiu și operator

Cerințe:

  •  Cunoașterea excelentă a limbilor: româna, rusa;
  • Calități: responsabilă, comunicabilă, punctuală;
  • Capacitate de organizare a timpului și sarcinilor;
  • Cunoaștere PC la nivel utilizator;
  • Spirit de lucru în echipă
  • Abilitatea comunicării cu clienții;
  • Dorința și deschiderea de a progresa profesional;

Condiții de muncă:

Program: [показать номер]09.00-18.00

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?