Недавно опубликовано

Lăcătuș/Muncitor auxiliar

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Cerințe:

Dorință de a lucra și a primi un salariu mare.

Condiții de muncă:

Prînz asigurat; salariu achitat la timnp, angajare oficială din prima zi de angajare, pachet social complet; regim de muncă: luni-vineri, [показать номер]08.00-17.00, cu pauza de masă;

Responsabilități:

Executarea reparațiilor curente ale construcțiilor metalice și operațiile pregătitoare pentru vopsirea construcțiilor metalice.

Отправить резюме

О компании

Unitech Engineering Solutions" SRL oferă o varietate de produse și servicii special concepute pentru industria vinicolă. Zece ani de implementare a proiectelor de succes și 40 de clienți satisfacuti vorbesc despre noi ca despre o companie tânără, dar foarte ambitioasa, cu idei inovatoare, care țin pasul cu noua generație de echipamente tehnologice și soluții ale liderilor mondiali din sectorul vitivinicol.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?