Недавно опубликовано

Asistent medical

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii medii
  • Cunoașterea limbii române și rusă
  • Abilități de comunicare, nivel înalt de autoorganizare, responsabilitate, punctualitate.
  • Cunoștințe de operare a programelor de calculator Word, Excel.

Condiții de muncă:

  • Ambianță prietenoasă
  • Salariu competitiv
  • Pachet social asigurat
  • Loc de muncă cu toate condițiile necesare

Dacă ești o persoană responsabilă, și dorești să muncești în cadrul unei echipe tinere, atmosferă prietenoasă, condiții optime de muncă și te regăsești în cerințele de mai jos, te rugăm să ne contactezi.

Pentru cei interesați, rugăm să ne expediați CV-ul la adresa electronica: acustmed@mail.ru">acustmed@mail.ru, sau ne contactați la telefonul [показать номер]079701028

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chisinau, str. Columna 49
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?