Недавно опубликовано

Project Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Interportal anunţă concurs de suplinire a postului vacant de Project Manager.

Lucrul de baza - gestionare servicii website design/development, promovare.

         Responsabilități:

  •  Comunicare cu clientii potentiali, creare oferte comerciale.
  •  Monitorizare resurse, raportari
  •  Organizarea si monitorizarea echipei.
  •  Lucru cu clientii;
  •  Monitorizare si gestionare baze de date clienti.
  •  Comunicarea cu clientii pe diferite platforme de comunicare – email, fb messagers, live-chat, chat-bots. Determinarea grupului țintă și sporirea semnificativă a numarului de clienti;

    Sunt binevenite persoanele:
  • cu experienta in Project Management in IT (Web Design/Development/Promotion)
  •  ce poseda limba Engleza
  • cu abilitati de gestionare a aplicatiilor de Project Management.

    Beneficii:
  • Salariu - in baza interviului
  •  Posibilitate de avansare în profesie;
  •  Cursuri și traininguri;
  •  Pachetul social;
  • Oficiu în centrul orașului

Dacă profilul şi aspiraţiile Dvs corespund descrierii, rugăm să transmiteți CV-ul cu fotografia inclusă, la adresa de e-mail: admin@cursuri-it.md">admin@cursuri-it.md

Отправить резюме

О компании

Cursuri de instruire in IT. Cursuri Online.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?