Недавно опубликовано

Recepționist Manager Service-Auto

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoștințe tehnice în domeniu
  • Experiență similară este binevenită
  • Responsabil, organizat și atent la detalii

Condiții de muncă:

  • Instruire gratuită (în perioada de probă)
  • Pachet social complet
  • Program de lucru : luni –vineri de la 9:00-pînă la 18:00

Responsabilități:

  • Consultarea clienților la telefon, (fizic – la sediul companiei)
  • Înregistrarea comenzilor de reparație a automobilelor
  • Preluarea automobilului în reparație și predarea acestuia după reparație
  • Identificarea pieselor auto necesare, eliberarea facturilor
  • Îndeplinirea altor sarcini

Locul de muncă: sediul principal al companiei în Chișinău, str. Bucovina 28/B

Persoanele interesate pot transmite CV-ul + foto la adresa de email: hrsucces9@gmail.com">hrsucces9@gmail.com

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?