Недавно опубликовано

Montator, Instalator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm montori de cablaj si sisteme de securitate video, alarmă.

Lucrul este in echipă.

Experienta este un avantaj, dar nu obligatorie.

Obligator permis de conducere cu categoria B.

Salariu oficial cu toate pachetele incluse.

Salariu atractiv.

Pentru mai multe detalii va ruga sa telefonati la numaru +[показать номер]73779933391 sau sa expediati CV la adresa wecansyssrl@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Compania WECANSYS SRL este o companie care prestează Servicii de găzduire WPS și Instalează Sistemul VIDEO , ALARM , INCENDIU și SKUD . Pe piață această companie a apărut pe data de 02.08.2018 și este în continuă dezvoltare pînă în ziua de azi .

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Columna 174
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?